ER251152 - ER25 COLLET 11.5MM
Barcode : ER251152
315.06 TL + VAT
Price Alert
315.06 TL + VAT
ER25 COLLET Ø11.5mm Class 2
  • Clamping Dia: Ø11.5 - 10.5mm
  • Brand: Gürkan
  • Accuracy: 0.015mm
  • D: 26mm
  • L: 34mm