ER20145T - ER20 COLLET 14.5MM
Barcode : ER20145T
1,068.00 TL + VAT
Price Alert
1,068.00 TL + VAT
ER20 COLLET Ø14.5mm Topac
  • Clamping Dia: Ø14.5 - 14.3mm
  • Brand: Gürkan
  • Accuracy: 0.005mm
  • D: 21mm
  • L: 31.5mm