ER20135T - ER20 COLLET 13.5MM
Barcode : ER20135T
1,068.00 TL + VAT
Price Alert
1,068.00 TL + VAT
ER20 COLLET Ø13.5mm Topac
  • Clamping Dia: Ø13.5 - 13.3mm
  • Brand: Gürkan
  • Accuracy: 0.005mm
  • D: 21mm
  • L: 31.5mm