ER201351 - ER20 COLLET 13.5MM
Barcode : ER201351
827.70 TL + VAT
Price Alert
827.70 TL + VAT
ER20 COLLET Ø13.5mm Class 1
  • Clamping Dia: Ø13.5 - 13.3mm
  • Brand: Gürkan
  • Accuracy: 0.010mm
  • D: 21mm
  • L: 31.5mm