ER20125T - ER20 COLLET 12.5MM
Barcode : ER20125T
480.60 TL + VAT
Price Alert
480.60 TL + VAT
ER20 COLLET Ø12.5mm Topac
  • Clamping Dia: Ø12.5 - 11.5mm
  • Brand: Gürkan
  • Accuracy: 0.005mm
  • D: 21mm
  • L: 31.5mm