ER201151 - ER20 COLLET 11.5MM
Barcode : ER201151
357.78 TL + VAT
Price Alert
357.78 TL + VAT
ER20 COLLET Ø11.5mm Class 1
  • Clamping Dia: Ø11.5 - 10.5mm
  • Brand: Gürkan
  • Accuracy: 0.010mm
  • D: 21mm
  • L: 31.5mm