ER161252 - ER16 COLLET 12.5MM
Barcode : ER161252
667.50 TL + VAT
Price Alert
667.50 TL + VAT
ER16 COLLET Ø12.5mm Class 2
  • Clamping Dia: Ø12.5 - 12.3mm
  • Brand: Gürkan
  • Accuracy: 0.020mm
  • D: 17mm
  • L: 27.5mm