ER161152 - ER16 COLLET 11.5MM
Barcode : ER161152
667.50 TL + VAT
Price Alert
667.50 TL + VAT
ER16 COLLET Ø11.5mm Class 2
  • Clamping Dia: Ø11.5 - 11.3mm
  • Brand: Gürkan
  • Accuracy: 0.020mm
  • D: 17mm
  • L: 27.5mm