ER161151 - ER16 COLLET 11.5MM
Barcode : ER161151
827.70 TL + VAT
Price Alert
827.70 TL + VAT
ER16 COLLET Ø11.5mm Class 1
  • Clamping Dia: Ø11.5 - 11.3mm
  • Brand: Gürkan
  • Accuracy: 0.010mm
  • D: 17mm
  • L: 27.5mm