SM30X5X6 FLAP WHEEL
Barcode : SM3005L
267.00 TL + VAT
Price Alert
267.00 TL + VAT
MINI FLAP WHEELS
SM30X5X6 MINI FLAP WHEELS Ø30x05x6mm
  • Dia  : 30mm
  • Width  : 5mm
  • Shank : 6mm