ER201551 - ER20 COLLET 15.5MM
Barcode : ER201551
827.70 TL + VAT
Price Alert
827.70 TL + VAT
ER20 COLLET Ø15.5mm Class 1
  • Clamping Dia: Ø15.5 - 15.3mm
  • Brand: Gürkan
  • Accuracy: 0.010mm
  • D: 21mm
  • L: 31.5mm